Reservation and Sales Assistant

Hotel Palatinus City Center**
Munkaidő
teljes, heti 5x8 óra
Munkaviszony
időszakos

Munkakör

  • Kezeli a különböző csatornákon beérkező foglalásokat, törléseket, módosításokat és válaszol a megkeresésekre emailen, telefonon vagy faxon,
  • A beérkező érdeklődő kérdésekből konkrét üzleteket létesít a lehetséges legjobb árakon, illetve a lehető legjövedelmezőbb árbevétellel,
  • Minden foglalás esetén kereskedelmi értékesítési és többletértékesítési készségeit felhasználva növeli a szálloda bevételét és foglaltságát,
  • A Reservations Manager munkájának támogatása.

A pozíció sikeres betöltése érdekében a következő értékeket, készségeket keressük

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete,
  • Erős csapatjátékos szellem, valamint nyitott, pozitív attitűd,
  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat előny
  • Egyéb nyelvismeret előny.

Amit kínálunk

Nemzetközi színvonalú munkakörnyezetben, hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat, folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség, teljesítmény alapú bónusz és melegétkezés biztosítása.

Állás, munka területe(i)

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • eljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye

Budapest, 1062 Váci út 1-3.

Amennyiben szeretnél egy támogató, dinamikus csapatba tartozni, juttasd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével várjuk.

Irány a webshop!